• Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon

כאן תוכל לעיין במידע על מוצרינו

Trac-Grabber

מוצר מהפכני לחילוץ רכב משקיעות

מידע טכני והוראות שימוש

Trac-Grabber פותח ומיוצר בארה"ב לאחר צבירת נסיון רב במצבי קיצון של שקיעות.
המוצר מולבש על צמיג הרכב \ המשאית \ הטרקטורון מבחוץ (יחידה אחת לכל גלגל). לאחר סיום ההתקנה שאורכת דקות ספורות עלייך להניע רכבך ולהתחיל בנסיעה איטית קדימה או אחורה. בעת הנסיעה יתהדק Trac-Grabber וימתח על הצמיג ויצור הרמת מדרגה עצמית של הרכב על התשתית הרכה. יצאת מהשקיעה ועכשיו אתה יכול להמשיך בתנועה.

פירוט השלבים

1. שקעת עליך לחלץ עצמך
2. עצור במקום
3. צא ובחן את מצבך האם כדאי להחלץ קדימה או אחורה
4. הוצא את Trac-Grabber מאריזתו
5. הלבש יחידה אחת על כל גלגל בחלקו העליון והדק הרצועה
6. הכנס לרכב והתחל בנסיעה איטית לפי הכיוון אותו בחרת.
7. נחלצת. הסר את Trac-Grabber מהגלגלים והחזרו למקומו.

הערות 
Trac-Grabber מגיע במספר גדלים עליך לבחור את הגודל שמתאים לרכבך
בכל אריזה יש 2 יחידות ושקית לאחסון נוח ונגיש.
מומלץ שכל הנוהגים ידעו היכן Trac-Grabber מאוחסן ברכב.

לאתר היצרן לחץ כאן www.tracgrabber.com

מהו Trac-Grabber

Trac-Grabber הוא מוצר המיוצר בארה"ב המולבש חיצונית על הצמיג לחילוץ רכב משקיעה בחול בוץ ושלג באופן עצמאי ללא צורך בכל עזרה מגורם נוסף, ללא צורך בחפירה או הרמה או ניפוח. מתאים לשימוש עלידי כל נהגת או נהג. את\ה נחלץ ומהר לפעמים חיים תלויים בכך.

רקע והיסטוריה

מאז המצאת הרכב אנשים נתקעו עם רכבם בדרכם הביתה, בעבודה או בטיול. כשרכבך תקוע מבלי יכולת לזוז בבוץ בחול או בשלג אתה רחוק מלהזעיק עזרה או עד שזו תגיע זה יכול להיגמר לא טוב… .בארה"ב לבדה כל שנה 689 איש בממוצע נפטרים מהיפותרמיה לאחר שרכבם נתקע ללא יכולת להזעיק עזרה. בתנאים אחרים זה יכול להיגמר בהתייבשות ואף גרוע מכך.

"גלעד מירושלים תקוע ברכבו בכביש בגין מאז אתמול בערב. גם הוא נמצא ללא אוכל, מים או אפשרות להתפנות… "אני ממש צמא", סיפר. "הלילה היה מקפיא עצמות… המשפחה נמצאת איתי בקשר כל הלילה. השלג הולך ונערם. אני לא רואה את עצמי יוצא מכאן עם הרכב,… מחפשים נס".
אתר ווינט 13.12.13

"יותר מעשר שעות ברכב, בקור, בלי אוכל ומים, בלי לדעת מה יקרה: מאות אזרחים, לכל הפחות, עדיין תקועים בשלג במכוניותיהם בירושלים ומחכים לחילוץ….."
כלכליסט 13.12.13

"..התחפרתם בבוץ? נשמע שאתם זקוקים לחילוץ. גם אם שירות חילוץ רכב נכלל ברוב פוליסות הביטוח ומסופק גם על ידי חברות פרטיות – השאלה היא מתי ובאיזה מחיר תצאו מהבוץ…"
מדריך דפי זהב

"אתם יוצאים רק “לסיבוב קטן מאחורי הבית" ופתאום מגלים שה"ג'יפ" שלכם מפרפר גלגלים בחוסר אונים מוחלט, תקוע בבוץ. אתם נותנים "גז", מנסים להיחלץ בכוח, בצורה נואשת, הרכב שוקע יותר ויותר. אתם יוצאים מהרכב, הג'ינס החדשים כבר מלאים בבוץ, שלא לדבר על הנעליים. חוזרים לאוטו ומטנפים גם את המושב. הילדים צועקים, כולם נלחצים. ייאוש."
הארץ 15.12.16

Trac-Grabber הוא בדיוק המוצר שמיוצר ובנוי לחילוץ עצמי ממצבים כאלה . הרכבתו על הגלגל מאפשרת את תנועת הרכב עד ליציאתך מאזור הסכנה . אינך זקוק לרכב אחר למשיכה או להתקנות יקרות כמו כננת או בצורך לחפור או להרים. ההתקנה מהירה וחיצונית (קלה גם בחשכה) ואתה ..נחלץ בעצמך ומחלץ את משפחתך.

יש ל Trac-Grabber מאות אלפי לקוחות בעולם. חלקם חבים ל Trac-Grabber את חייהם. כל הנוהגים שכבר השתמשו במוצר נהגי משאיות ובעלי רכבי שטח, חקלאים, רכב קל וכוחות הצלה מדווחים על הצלחה של 100% .Trac-Grabber הוא מוצר בטיחות חובה שעלייך להחזיק ברכבך כמו גלגל רזרבי. הוא מוצר קומפקטי יעיל ואמין, אי אפשר לדעת מתי תצטרך להשתמש בו, אבל עצם היותו ברכבך נוסח בך הרגשת ביטחון.

Tyre Sealant 11D

טכנולוגיה לאיטום תקרים

מידע טכני והוראות שימוש​

11D מוחדר באמצעות משאבה ידנית לצמיג טיובלס דרך שסתום הוונטיל. לאחר החדרתו החומר מצוי קבוע בצמיג ובעת נסיעה והיווצרות תקר החומר נדחס החוצה דרך הנקב ואוטם אותו לחלוטין.
כמות החומר שתיושם בצמיג משתנה בהתאם למידות הצמיג (יש טבלאות מדוייקות להתאמת הכמות לכל צמיג).

פירוט לפי שלבים

1. יש לפתוח המיכל ולהתקין את המשאבה במקומו של הפקק.
2. יש לבדוק את כמות 11D המתאימה ליישום בצמיג המיועד לטיפול באוטם התקרים לפי
הטבלאות המצורפות.
3 . יש להעמיד הצמיג כאשר שסתום הוונטיל נמצא במיקום "שעה " 8.00 או 4.00 (שים לב
למקם את הכלי המיועד למילוי ליד מדחס אוויר פעיל).
4. יש להוציא את הוונטיל מבית הוונטיל בעזרת מפתח וונטילים.
5. יש להצמיד את צינור משאבת המילוי לשסתום הוונטיל (בדומה למילוי אוויר) אין צורך לחכות
שיצא כל האוויר מהצמיג.
6. יש להחדיר את החומר פנימה בעזרת המשאבה. (כל לחיצה במשאבה היא רבע ליטר).
7. בסיום היישום יש לנתק צינור המשאבה, להחזיר הוונטיל למקומו ולמלא אוויר בלחץ הנדרש.
8. עתה הצמיג מוגן מדליפות אוויר, ותקרים שיווצרו בו במהלך נסיעה יאטמו מייד.

הערות
איטום התקר יחול רק בגלגול הגלגל. איטומו המוחלט תלוי :בגודל התקר, מצב הצמיג, טמפרטורה, מהירות הגלגול וגובה לחץ האוויר. 
לקבלת תוצאות אופטימליות יש להקפיד בעת היישום על הכמות המומלצת בטבלאות.
מומלץ מדי פעם להוסיף כמות של 11D לכל צמיג כדי להשלים את החומר שכבר אטם תקרים.
ניתן ליישום בכל מזג אוויר.

אריזה 
25 ליטר (משקל האריזה 27.2 קג) מיכלי פלסטיק יעודי אטומים לחלוטין.
הוראות אחסנה 
אין הוראות אחסנה מיוחדות.
פג תוקף 
אין הגבלת זמן שימוש.
תכונות 
11D אינו רעיל, אינו דליק, חסר ריח, אינו מתפוצץ, ידידותי לסביבה ולמשתמש.
11D נשטף בקלות במיים.
מידע כללי 
11D נבדק בתנאי עבודה קיצוניים ומשמש דרך קבע ביותר מ 40 מדינות בעולם יותר מ אז 1994 . 11D נבדק בטמפרטורת עבודה של מינוס C40 ועד פלוס C55. המוצר משמש כוחות ביטחון וצבאות ביניהם כוחות נאט"ו הפרוסים באפריקה ואפגאניסטאן . 11D משמש גם קבלני תשתית חברות לחציבה, כרייה, יעור, חקלאות, ציי משאיות ורכב גינון ועוד.
בין לקוחותינו בישראל קבוצים, פנצריות, חקלאים, רשות הטבע והגנים, משרד הבריאות יבואני ציוד חקלאי ועוד..
יתרונות 
אוטם תקרים ודליפות אוויר, מאריך חיי הצמיג, מסייע בחיסכון בדלק, תורם לבטיחות הכלי ויציבותו
מונע זמן השבתה ואובדן הכנסה, מונע אובדן זמן יקר של צוותי עובדים הקשורים בפעולת הכלי.
יתרונות בלעדיים ל 11D
אינו יוצר גושים עם הזמן בתוך הצמיג המונעים פיזור החומר ומונעים איטום איכותי
התנגדות לגלגול הנמוכה בקטגוריה.
נשאר במצבו לאורך כל חיי הצמיג – צמיגי ואיכותי ללא השפעות ET
משיג תוצאות של יותר מ 90 אחוז

לקוחות

ברשימת המשתמשים ב 11D בישראל ובעולם ניתן למצוא קבלני עפר ותשתית, כוחות צבא והצלה, חקלאים, חברות הובלה, יבואני ציוד חקלאי, יבואני ציוד נכים, חברות לטיולים ואבטחה, גננים, רשויות עירוניות, רשויות לפארקים, רוכבי אופניים, צמיגיות, שדות תעופה ועוד.

"עד שהתחלנו להשתמש ב11D היו לנו תקרים בלי סוף ולפרק גלגל לתיקון בקור של 2 מעלות כשהיידים קפואות זה סיוט.. .השקענו מעט וקבלנו תוצאה מצויינת ".
אלעד ב. חקלאות משותפת רמת הגולן

"חקלאות היא מדוייקת לפעמים יותר מתעשייה, אם נאחר בחלון הזמן לעיבודים וקציר עלול להגרם נזק להכנסה של שנת גידול . 11D פועל אצלנו כבר שנה שלישית בהצלחה מלאה בעשרות כלים בהרבה אתרים .ההצלחה היא מעל למה שציפנו"
ד א .ש עבודות וחקלאות

"כל יום או יומיים היתי דוחף שרוך בשופלים שלנו, התיקון עם השרוכים לא מספיק טוב ויש בריחות אוויר . האיטום של 11D עושה עבודה מצויינת אין בריחות אוויר לא נוצרים סדקים בצמיג בגלל חוסר בלחץ אוויר"
א .א .גרין קבלן לפינוי חממות

מהו 11D

11D זהו חומר צמיגי המיוצר בהולנד על ידי חברת 11-D International שתפקידו לאטום תקרים ודליפות אוויר מצמיגי טיובלס.

רקע והיסטוריה

השבתה של כלי עבודה באתרי בנייה, סלילה, מחזור פסולת או בשדה ובמטע כתוצאה מתקר היא קריטית .התיקון יקר בעיקר בגלל איבוד זמן עבודה ואף כורך איתו השבתת צוות עובדים התלויים בכלי ופעמים אף משבית את הפעילות בכל הפרויקט.
תקר הוא סיוט ותמיד הוא מתרחש כאשר הכלי בעבודה …בשיא העבודה.

11D הוא פרי יוזמה בהולנד של מר מאייר כימאי וטייס שהבין כי השבתה ועצירה של כלי עבודה גורמת לתסכול לאי עמידה בלוחות זמנים, לשיבושי תוכניות ובמקרים צבאיים והצלה עלולה אף לסכן חיים .הוא גם הבין שפעולה מונעת מראש היא זאת שתסייע לחקלאי לקבלן או למנהל פרוייקט הקפדניים שתמיד שומרים על לוחות זמנים מדוייקים ופועלים בתחומם בצורה מקצועית לבצע ללא עיכוב את העיבוד החקלאי או למסור את האתר בזמן שנקבע. כשאין עיכובים ממשיכים בלי לחץ הלאה לנקודת הרווח הבאה.

מר מאייר בשיתוף עם TNO ( המכון ההולנדי הגדול באירופה למחקרים יישומיים ) פיתחו יחד את הטכנולוגיה לאיטום תקרים בצמיגים 11D" " לפני למעלה מ עשרים שנה (1994).
המוצר פרץ לשוק העיסקי מהר והתגובות הטובות הצדיקו את הפיתוח והחשיבה שמאחוריו.

11D ממשיכה להוביל את התחום בעולם ומשווקת את מוצריה ביותר מ 30 מדינות ביניהן נורווגיה, מקסיקו דרום אפריקה צרפת ו איטליה.

יתרונות הטכנולגיה לאיטום תקרים 11D

 • מניעת השבתה של כלי העבודה

 • אין עיכובי צוותים בעבודה

 • הארכת חיי הצמיג

 • קירור הצמיג

 • התנגדות גלגול נמוכה

 • מסייעת לחסכון בדלק

 • תורמת ליציבות הכלי

 • אין תאריך תפוגה

 • תורם להפחתת הזהום הסביבתי

 • המוצר ניתן לשטיפה במים, אינו רעיל ידידותי קל ופשוט למשתמש.

טבלאות יישום כמויות
11D MSDS

Easy Balance

טכנולוגיה לאיזון גלגלים

מהו Easy Balance

EASYBALANCE היא אבקת כדוריות מחומר מינרלי המוחדרת לצמיג בעת הרכבתו על החישוק כך שבעת הנסיעה הנעת הכדוריות מבטלת רעידות ורטיטה ולמעשה יוצרת גלגול מאוזן של גלגל הרכב ברמה המקצועית והגבוהה ביותר שיש.

רקע והיסטוריה

"התחלנו להשתמש ב EASYBALANCE ואחרי חודשיים נסיון עברנו לאזן כך את כל צי משאיות החלוקה שלנו. זו פתרון מקצועי לאיזון גלגלי משאיות קל מאוד ומהיר, ויותר אמין ממשקולות" סמיט פייני P .FOODS יצור ועיבוד מזון מנהל המוסך .אנגליה

"די מהר נהגי משאיות רבים התחילו לבקש שהאיזון אצלם יעשה עם EASYBALANCE .הם כנראה ראו ושמעו מחברים אחרים באיגוד ההובלה שזה מוצר מצויין ואמין". דניס איירל בעל רשת פנצ'ריות. דנמרק…

בשוודיה אומרים שהכל החל באיזון גלגלים לרכבי השרות והאוטובוסים הנכנסים למתחם שדות התעופה. מנהלי הבטיחות שם חששו מנפילת משקולות העופרת על מסלולי ההמראה והנחיתה ובחניוני המטוסים דבר שיכול היה להביא לאסון כבד .. .

בעולם קנדה ,ארה"ב ,אוסטרליה ,מדינות סקנדינביה אנגליה, צרפת, איטליה ועוד …משתמשים ב EASYBALANCE לאיזון גלגלים מזה עשרות שנים. שיטת האיזון הזאת הנקראת EASYBALANCE הוכחה מעל לכל ספק כיעילה ואיכותית יותר לאיזון גלגלים מכל שיטה אחרת.) משקולות, משקולות בהדבקה טבעות על החישוק וכו..) בשיטה זאת משתמשים כבר עשרות שנים חברות וגופים שונים כגון חברות הובלה, חברות משלוחים, ציי רכב, חקלאים, נהגי שטח, נהגים ברכב פרטי, משאיות חלוקה, נהגים במכוניות מרוץ נוהגי רכבי אספנות ועוד..

בבדיקות ארוכות וקפדניות שערך מכון "DEKRA" הגרמני (מכון מחקר מהמובילים בעולם בתחום הרכב ובטיחותו, מכון "הבית" לרוב יצרני הרכב שמבצעים בו חלק מבדיקותיהם) ושתוצאותיו פרוסים על 58 עמודים קבע DEKRA כי EASYBALANCE הוא מוצר בטוח לחלוטין לשימוש בכל סוג גלגל ולכל אורך הזמן. הוא אינו פוגע בחישוק או בצמיג אינו גורם כל נזק למערכות ניטור אוויר, ידידותי למשתמש ואינו מזיק לו .EASYBALANCE מתאים גם לגלגלים מנופחי חנקן. עוד קובע המכון כי איזון גלגלים על ידי EASYBALANCE מביא לתוצאות שבהכרח הן התוצאה של איזון טוב יותר:

- אחיזת דרך טובה יותר

- בטיחות טובה יותר

- צמצום צריכת דלק

- הארכת חיי הצמיג

- צמצום "טלטול ורעדה" של שלדת הרכב – נסיעה נעימה יותר

- צמצום הנזקים ובלאי עקיף וישיר לחלקי הרכב כתוצאה מרעדה

- צמצום הזיהום הסביבתי ממשקולות עפרת שנפלו (מ 2008 עד עתה נאסר השימוש באיזון משקולות עופרת על גלגלים ב 3 מדינות בארה"ב)

ָָ- הקטנת הסיכון לתאונה כתוצאה מדריסה של משקולת שנפלה העלולה לגרום לפיצוץ הצמיג או לסטיית רכב הנמנע מלדרוך על עצם בכביש.

בנוסף ליתרונות באיזון איכותי יותר ומקצועי יותר וכל המשמעויות הנלוות לכך ישנן גם יתרונות שבהם האיזון נשמר לעומת האיזון הישן שלא מצליח לשרוד.

איזון שנשמר לאורך כל חיי הצמיג בכל דרך הוא יתרון עצום לרכב ולבעליו:

EASYBALANCE אינו מפריע לתיקון תקרים ואף ניתן לשימוש חוזר .

מידע טכני והוראות שימוש

אבקת האיזון מוחדרת לצמיג כאשר הוא מופרד מהחישוק .יש ליישם את כמות EASYBALANCE בצמיג לפי הכמות
המצויינת בטבלת היצרן.

פירוט שלבי היישום

1. יש לפרק הגלגל מהרכב
2. להסיר כל המשקולות שקבועות על החישוק
3 לפרק את הצמיג מהחישוק
4. לבדוק את מידת הצמיג ולהכין את כמות EASYBALANCE הדרושה בהתאם לטבלה
5. למלא בתחתית הצמיג את הכמות המומלצת
6. להרכיב חזרה הצמיג על החישוק
7. למלא אוויר בצמיג בכמות הנדרשת
8. להרכיב חזרה הגלגל לרכב

אריזה 
שקיות אטומות בגדלים שונים ,אריזה בדלי 7.5 ק"ג
הוראות אחסנה 
אחסנה במקום יבש.
פג תוקף 
אין הגבלת זמן שימוש.
תכונות 
אינו רעיל, אינו דליק, חסר ריח, אינו מתפוצץ, סופג לחות ואינו מתגבש
ידידותי לסביבה ולמשתמש.
מידע כללי 
לקבלת תוצאות אופטימליות מ EASYBALANCE יש להקפיד על הוראות השימוש ויישום המוצר על פי הכמויות שפרסם היצרן.
המוצר משמש במיליוני כלי רכב עשרות שנים ונבחן לאורך אלפי קילומטרים בסוגים שונים של תשתית. המוצר ובדיקת השיטה הוכחו כבטוחים לחלוטין לשימוש. המוצר הגדיל את בטיחות המשתמשים בו בעיקר במשאיות בטנדרים וברכב הנוסע בתשתיות משובשות עפר ושדות חקלאיים. המלצת היצרן הינה לאזן במשאיות את כל הגלגלים בטכנולוגיה זו.

קטע ממאמר של מכון דוידסון על חשיבות איזון גלגלים